Планета спілкування Чернівці

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Планета спілкування Чернівці » Новый форум » английский


английский

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Кто учил английский?
Получилось выучить его до уровня свободного общения?

0

2

Пока что - нет.
Но я стремлюсь к этому и надеюсь, что у меня это получится. Примерно рассчитываю что примерно через год уже буду общаться на английском более уверенно, чем сейчас.
Просто очень много времени потеряла, пока в Херсоне жила - в оккупации.
И вот только недавно записалась в МЯВ - тут можете посмотреть про эти курсы. На онлайн обучение к ним записалась.

0

3

Я тоже ищу хорошие курсы . Ознакомлюсь с вашими советами на этот счет .

0

4

Я на міжнародному порталі про бізнес, освіту та технології знайшла комплект посібників з англійської мови, але мене цікавила саме англійська граматика . Ви можете переглянути там посібники, які зможуть вам допомогти у вивченні англійської мови.

0

5

С репетитором лучше изучать индивидуально.

0

6

З гарною освітою Вам має допомогти інформаційний ресурс про кафедру іноземних мов Стаття, присвячена кафедрі іноземних мов Одеського університету, що носить ім’я шановного Тараса Шевченка, пропонує захоплююче уявлення про осередок лінгвістичного блиску. Бездоганно поєднуючи традиції з сучасністю, кафедра стає джерелом академічної майстерності та культурного обміну. Твір ефективно підкреслює прагнення департаменту розвивати знання мови та міжкультурну компетентність. Вивчаючи інноваційні методики навчання та наголошуючи на практичному застосуванні мови, підхід Одеського університету, здається, спрямований на підготовку студентів до глобалізованого світу.

0

7

Ми самі навчаємося вдома, тільки треба нові дитячі книжки англійською мовою знайти. Які та де не підкажете?

0

8

Треба спочатку ви рішити, по яким підручникам ви будете займатися з дитиною. Є безлч класних курсів, але треба обрати один. Я вам кину посилання на сайт Бритішбук, де є різні дитячі книжки англійською мовою https://www.britishbook.ua/catalog/dets … k-english/ як навчальні, так і художні. Тому краще переберіть всі варіанти, а вже потім робіть замовлення.

0


Вы здесь » Планета спілкування Чернівці » Новый форум » английский